ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖଣ୍ଡପଡ଼ା: ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ
  • ||
  • ଯଜ୍ଞର ପ୍ରସାଦ ଖାଇ ୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଲୋକ ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି, ଖଲ୍ଲିକୋଟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଶନିବାରଠୁ ପିଜି ନାମଲେଖା ଆବେଦନ, ୨୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ଆଡମିଟ୍‌ କାର୍ଡ, ଜୁଲାଇ ୩ରୁ ୧୪ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା-ନିମାପଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ନିର୍ମାଣସ୍ଥଳରେ ମୁଗୁର ଓ ନିହଣ ଶବ୍ଦର କମ୍ପନ, ଚାଲିଛି ତୁମ୍ବରେ ବିନ୍ଧ ଖୋଦେଇ
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର: ଆଜି ଅଶ୍ୱିନୀ, ହେମାମାଳିନୀ ଓ ତୋମାରଙ୍କ କରିବେ ପ୍ରଚାର, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଭୂପେନ୍ଦ୍ର, ଅନୁଭବ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବି ବୁଲିବେ
  • ||
  • ହରିୟାଣାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ, ୨୪ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥମିବ ୫ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର, ସୋମବାର ୪୯ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ
  • ||
  • IPL 2024: ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀରେ ଆରସିବିକୁ ଭେଟିବ ସିଏସ୍‌କେ, ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ରୁ ବଢ଼ିବ ତାତିି, ୨୦ରୁ କଲବଲ କରିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ: ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ବନ୍ଦୀ କରି ମାସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ, ପାଟିରେ ଲଙ୍କାଗୁଣ୍ଡ ପୁରାଇ ଓଠରେ ଅଠାଇ ଲଗାଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦେଉଥିଲା ନିର୍ଯାତନା

ଗୁନା,୧୯।୪: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଗୁନା ଜିଲ୍ଲାରୁ ଆସିଛି ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଓ ଅମାନବୀୟ ଘଟଣା। ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପଡୋଶୀ ଏକ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘରେ ବନ୍ଦୀ କରି ରଖିବା ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏଭଳି କରିବା ପଛର କାରଣ ହେଉଛି ସେ ମହିଳାଙ୍କ ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ବା ଘର ଖଣ୍ଡକୁ ହଡପ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା। ପୀଡିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି। 

ଆୟାନ ପଠାନ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ପଡୋଶୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ବନ୍ଦୀ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ମାଡ ମାରିଥିଲା। ଏହାପରେ ପାଟି ଭିତରେ ଲଙ୍କାଗୁଣ୍ଡ ପୁରା ଓଠକୁ ଫେଭିକ୍ବିକ୍ ଅଠାରେ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲା। ନିଜ ଉପରେ ଘଟିଥିବା  ଅମାନବୀୟ ଘଟଣାର ଖୁଲାସା ପୀଡିତ ପୋଲିସ ନିକଟରେ କରିଛନ୍ତି।

ପୋଲିସ ଗୁରୁବାର ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇ କହିଛି, ଗୁନାର ୨୩ ବର୍ଷୀୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପଡୋଶୀ ଏକ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନ୍ଦୀ କରି ରଖିବା ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା। ପୀଡିତା କହିଛନ୍ତି, ଅଭିଯୁକ୍ତ ବଳପୂର୍ବକ ବିବାହ କରି ତାଙ୍କ ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିର କାଗଜ ପତ୍ରରେ ଦସ୍ତଖତ କରାଇ ସମ୍ପତ୍ତି ନେଇ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା। ପୀଡିତା ନିଜ ମା’ ସହିତ ବାହାରେ ଏକ ଗାଁରେ ରହୁଥିଲେ। ମାସେ ତଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କୁ ବନ୍ଦୀ କରି କରି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା। ହେଳେ ଗତ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ କୌଶଳକ୍ରମେ ମହିଳା ଜଣକ ଖସି ଆସିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ। ମହିଳାଙ୍କୁ ମୁହଁ ଓ ଆଖି ଫୁଲି ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପୁରା ଶରୀରରେ ଆଘାତ ଚିହ୍ନ ରହିଥିଲା। ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି।

 

 

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.