ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଜାତୀୟ ସ୍ତରୀୟ ଗବେଷଣା ସୁଯୋଗ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରିସର୍ଚ୍ଚ ଫେଲୋସିପ୍‌ ପାଇଁ ୩୦୦ ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀ ଚୟନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ; ତାଲିମ ନେଇଥିଲେ ୨୪୮ ଜଣ, ଏବେ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ଏସ୍‌ଓପି ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଥମୁନି ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା, ଜଣେ ଟିଏମସି କର୍ମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ପୁଣି ବିଜେପି ବିରୋଧରେ ଦଳ ଆଣିଲା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ବାଂଲାଦେଶ ମୁହାଁ ବାତ୍ୟା, ପ୍ରଭାବରେ ୪ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ଓ ପବନ ସମ୍ଭାବନା, ୪ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଏସଆରସିଙ୍କ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ଲୋକସଭା ଓ ୪୨ ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ, ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ହେବ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଷଷ୍ଠ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ରାଜ୍ୟ ଓ ୨ କେନ୍ଦ୍ରଶାସିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟ୍, ୫୮ ସଂସଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଅବପାତ: ୨୫ ରାତିରୁ ଉପକୂଳରେ ବର୍ଷା, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ
  • ||

କୁଡିଆ ଘରେ ପଶିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ, ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ସନ୍ଦେହରେ ଦୁଇ ମହିଳା ସମେତ ଦୁଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ପିଟିଲେ

ଭୋଗରାଇ ୦୨/୦୫ : କୁଡ଼ିଆ ଘରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଚାଲୁଥିବା ସନ୍ଦେହରେ ଘରେ ପଶିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ। ଦୁଇ ଜଣ ମହିଳା ସମେତ ଦୁଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଧରିଲେ। ଘରୁ ଟାଣି ଆଣି ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ଉତ୍ତମ ମଧ୍ୟମ ଦେଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ। ଏଭଳି ଘଟଣା ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ଭୋଗରାଇ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଲକ୍ଷୀପାଟଣା ଗ୍ରାମର ଘଟିଛି। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି।

ସୂଚନା ମୁତାବିକ, ଲକ୍ଷୀପାଟଣା ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ଥିବା କୁଡ଼ିଆ ଘରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ପଶ୍ଚିମ ବଙ୍ଗର ଜଣେ ଯୁବକ ଆସି କିଛି ମହିଳାଙ୍କୁ ରଖି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ କରି ଆସୁଥିଲା। ଗ୍ରାମବାସୀ ମାନେ ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବାରମ୍ବାର ବିରୋଧ କରୁଥିଲେ। ହେଲେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଚଳାଇ ଆସୁଥିଲେ ଯୁବକ। କିନ୍ତୁ ଆଜି ଗ୍ରାମର ମହିଳା ପୁରୁଷ ଏକାଠି ହୋଇ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଚାଲିଥିବା ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚି ଘରର କବାଟ ଖୋଲିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ। କବାଟ ନ‌‌ ଖୋଲିବାରୁ କବାଟ ଭାଙ୍ଗିବା ଭିତରକୁ ପଶିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ। ପରେଭିତରେ ଥିବା ଦୁଇଜଣ ମହିଳା ଓ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକକୁ ଘରରୁ ଟାଣି ଆଣି ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଖବର ପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଭୋଗରାଇ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ କବଳରୁ ଦୁଇ ଜଣ ମହିଳା ଓ ଦୁଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା। ତାଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ନେବା ବେଳେ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇବା ସହିତ ପୋଲିସ ଗାଡ଼ିକୁ ଅଟକ ରଖିଛନ୍ତି ଗ୍ରାମବାସୀ ।।


News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.