ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ବଜେଟ୍ ୨୦୨୪: ସଂସଦରେ ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀର ବଜେଟ୍ ଉପସ୍ଥାପିତ
  • ||
  • ବଜେଟ ୨୦୨୪: ଓଡ଼ିଶା ପର୍ଯ୍ୟଟନର ବିକାଶ ପାଇଁ ବଡ଼ ଘୋଷଣା, ପର୍ଯ୍ୟଟନର ବିକାଶ ପାଇଁ ମିଳିବ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା
  • ||
  • ବଜେଟ୍ ୨୦୨୪: ସରକାରୀ ସହାୟତାରେ ଛାତ ଉପରେ ଲାଗିବ ସୋଲାର ପ୍ୟାନେଲ, ପ୍ରତି ଘରୁ ମାସିକ ୩ଶହ ୟୁନିଟ ବିଜୁଳି ଉତ୍ପାଦନ ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||
  • ବଜେଟ ୨୦୨୪:୧ କୋଟି ଘରକୁ ମାଗଣା ବିଜୁଳି ଯୋଗାଣ ହେବ,ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସୂର୍ଯ୍ୟଘର ମୁକ୍ତ ବିଜୁଳି ଯୋଜନାରେ ମିଳିବ ସୁବିଧା
  • ||
  • ବଜେଟ୍୨୦୨୪: ବନ୍ୟା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ବିହାରକୁ ୧୧, ୫୦୦ କୋଟିର ସହାୟତା,ଆସାମ, ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ, ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ, ସିକିମ୍‌କୁ ମିଳିବ ସହାୟତା
  • ||
  • ବଜେଟ ୨୦୨୪: ବନ୍ୟା ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ପାଇଁ ସହାୟତା ଘୋଷଣା,ବନ୍ୟା କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ୫ଟି ରାଜ୍ୟକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସହାୟତାର ଘୋଷଣା
  • ||
  • ବଜେଟ ୨୦୨୪: ଜମିବାଡ଼ି ସୁବ୍ୟବସ୍ଥିତ କରିବାକୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଭୂ-ଆଧାର, ଭୂ-ଆଧାର ଜରିଆରେ ଜମିବାଡ଼ି ଡିଜିଟାଇଜେସନ ହେବ
  • ||
  • ବଜେଟ୍ ୨୦୨୪: ମୁଦ୍ରା ଲୋନ୍‌ ୨୦ ଲକ୍ଷକୁ ବୃଦ୍ଧି ଘୋଷଣା କଲେ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ,ଧାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ପୈଠ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଲୋନ୍‌ ପାଇପାରିବେ
  • ||
  • ବିଜେଟ୍ ୨୦୨୪-୨୫: ଗୟାରେ ହେବ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟିଆଲ୍ କରିଡ଼ିର, ୧ ହଜାର ଆଇଟିଆଇକୁ ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରାଯିବ
  • ||
  • ବିହାର, ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ପାଇଁ ବଡ଼ ଘୋଷଣା କଲେ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ, ପୋଲାଭରମ ପ୍ରକଳ୍ପ ଶୀଘ୍ର ସମାପ୍ତ ହେବ, ବିହାରରେ ଏୟାରପୋର୍ଟ, ମେଡିକାଲ କଲେଜ ବିକାଶ
  • ||
  • ସପ୍ତମ ଥର ପାଇଁ ବଜେଟ ଉପସ୍ଥାପନ କଲେ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ନିର୍ମଳା ସୀତାରମଣ
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଅଧିବେଶନର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ, ୪ଟା ଯାଏଁ ଗୃହ ମୁଲତବି
  • ||

ସଲମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଶାହରୁଖ ସାଜି ଆସିଲେ ପ୍ରଶଂସକ, ଅଭିନେତାଙ୍କ ହୋଇଗଲା ଏମିତି ଅବସ୍ଥା ...ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ – ସଲମାନ ଓ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କର ଅନେକ ଏମିତି ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି ,ଯିଏ ନିଜର ପ୍ରିୟ ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ କପି କରିଥାନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଭଳି ଲୁକ୍ସ ରଖିଥାନ୍ତି। ଏବେ ଏକ ଭିଡ଼ି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି , ଯେଉଁଥିରେ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ଶାହରୁଖଙ୍କର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ହେଲେ ସେ ଯେବେ ଶାହରୁଖଙ୍କ ସ୍ୱରରେ କିଛି କହୁଛନ୍ତି ତ , ସଲମାନ ହସକୁ ଆଉ ରୋକି ପାରି ନଥିଲେ। ଭିଡ଼ିଓକୁ ପ୍ରଶଂସକ ହିଁ ତିଆରି କରିଥିଲେ, ଯାହା ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। 

ଭିଡ଼ିଓର ଆରମ୍ଭ ହେବା କ୍ଷଣି ପ୍ରଶଂସକ ଶାହରୁଖଙ୍କ ଭଏସରେ କହୁଛନ୍ତି ପଠାନ ଓ ଟାଇଗର ଏଠାରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହା ଶୁଣି ସଲମାନଙ୍କର ଖୁବ୍‌ ହସ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଉଛି। ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ସଲମାନ ହସକୁ ଆଉ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ। ଆପଣ ବି ଭିଡ଼ିଓକୁ ଦେଖିଲେ ନିଜର ହସକୁ ରୋକି ପାରିବେ ନାହିଁ। 

କହି ରଖୁଛୁ କି, ନିକଟର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କର ଫିଲ୍ମ ଟାଇଗର-୩ ରେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ସ୍ପେଶାଲ କେମିଓ ଥିଲା। ଅନେକ ଥର ଏହି ଦୁଇ ଷ୍ଟାର ଜଣେ ଜଣର ଫିଲ୍ମରେ କେମିଓ କରୁଛନ୍ତି। ଦୁହିଁଙ୍କ ମନରେ ଭଲ ବନ୍ଧୁତା ରହିଛି। ଖାଲି ଏତିକି ନୁହେଁ ଉଭୟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ମଧ୍ୟ ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ। 


କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ ପିଙ୍କଭିଲାର ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା କି, ଉଭୟ ଷ୍ଟାର ଫିଲ୍ମ ଟାଇଗର ଭର୍ସେସ ପଠାନରେ ନଜର ଆସିବେ। ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ୨୦୨୪ ମସିହାରେ ହେବ। ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି କି ଫିଲ୍ମର ସ୍କ୍ରିପ୍ଟକୁ ଶାହରୁଖ ଓ ସଲମାନଙ୍କୁ ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରା ଅଲଗା ଅଲଗା ଶୁଣାଇଛନ୍ତି, ଏବେ ଦୁହେଁ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସହମତି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । 

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.