ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ରାମଲାଲାଙ୍କ ସୂର୍ଯ୍ୟତିଳକ, ଦିବ୍ୟ ରୂପ ଦେଖି ଭକ୍ତିରେ ବିଭୋର ହେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • ଦିନ ସାଢେ ୧୧ଟାରେ ୪୦ ଡିଗ୍ରୀ ଛୁଇଁଲା ତାପମାତ୍ରା, ବାଲେଶ୍ଵରରେ ସର୍ବାଧିକ ରେକର୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ ଯୋଗୁଁ ୩ ଦିନ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି
  • ||
  • ମୁମ୍ୱାଇ: ଶୋଇବା ଅଧିକାର ମୌଳିକ ଆବଶ୍ୟକତା, ରାତି ଅଧରେ ଜେରା କରିବାରୁ ଇଡିକୁ ହାଇକୋର୍ଟ ନୋଟିସ୍‌
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ: ୧୬୭ ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସଙ୍ଗିନ ମାମଲା, କଂଗ୍ରେସର ଭେଙ୍କଟରମଣ ସବୁଠୁ ଧନୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପିସିସି ପ୍ରଚାର କମିଟି ବୈଠକ, ୨୮ରେ ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି
  • ||
  • ଆଇପିଏଲ୍‌ରେ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଓ ଗୁଜୁରାଟ ମଧ୍ୟରେ ଟକ୍କର, ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ହେବ ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦୁବାଇରେ ବର୍ଷାର ପ୍ରକୋପ, ଚାରିଆଡେ ଖାଲି ପାଣି ପାଣି, ଓମାନରେ ଚାଲିଗଲା ୧୮ ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଅସହ୍ୟ ତାତି ଓ ଗୁଳୁଗୁଳିରେ ସିଝୁଛି ରାଜ୍ୟ, ୪ ଦିନ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ, ୧୮ ଓ ୧୯ରେ ୪୫ ଡିଗ୍ରୀ ଛୁଇଁବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଆଜି ପବିତ୍ର ରାମନବମୀ, ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପରେ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ପ୍ରଥମ ରାମନବମୀ, ଆସିବେ ୨୫ ଲକ୍ଷ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||

‘ବଡ଼େ ମିୟା ଛୋଟେ ମିୟା’ ଟ୍ରେଲରରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ଟାଇଗର ଶ୍ରାଫଙ୍କ ଧୁଆଁଧାର ଆକ୍ସନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୬/୩ :  ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଗତ ୩୦ବର୍ଷରୁ ବଲିଉଡ଼ରେ ଆକ୍ସନ କିଙ୍ଗ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଟାଇଗର ଶ୍ରାଫଙ୍କୁ ମଡର୍ନ ବଲିଉଡ଼ର ସବୁଠାରୁ ଦମଦାର୍ ଆକ୍ସନ ଷ୍ଟାର କୁହାଯାଉଛି ।  ଏହି ଦୁଇ ଜଣ କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଆସିବା ଏକପ୍ରକାର ବଲିଉଡ଼ ଆକ୍ସନ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ଲାଗି କୌଣସି ପର୍ବରୁ କମ୍ ନୁହେଁ । ନିର୍ଦେଶକ ଅଲୀ ଅବାସ ଜଫରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ବଡ଼େ ମିୟା ଛୋଟେ ମିୟା’ରେ ଅକ୍ଷୟ ଏବଂ ଟାଇଗରଙ୍କ କାଷ୍ଟିଙ୍ଗ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ଲାଗି କୌଣସି ଉତ୍ସବଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ । 

ଫିଲ୍ମର ସୁଟରୁ ହିଁ ବାରମ୍ବାର ଖବର ଆସୁଥିଲା କି ଏହାର ଆକ୍ସନ ବହୁତ ଧୁଆଁଧାର ରହିବ । ଟିଜରରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଆକ୍ସନର ଝଲକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ମାତ୍ର ଏବେ ଟ୍ରେଲରର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଯାଇଛି । ଯାହାକୁ ଦେଖି ଏହି ଫିଲ୍ମ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଦମଦାର୍ ଆକ୍ସନ ଫିଲ୍ମ ହେବ ବୋଲି ନଜର ଆସୁଛି ।

‘ବଡ଼େ ମିୟା ଛୋଟେ ମିୟା’ର ଟ୍ରେଲରରେ ଅକ୍ଷୟ ଏବଂ ଟାଇଗର ବିଦେଶୀ ଲୋକେଶନରେ କିଛି କ୍ରେଜ୍ ଆକ୍ସନ ସେଟ ପିସ ମଧ୍ୟରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଟାଇଗର ନିଜ କ୍ୟାରିୟରର ଆରମ୍ଭରୁ ହିଁ ତୁଫାନୀ ଆକ୍ସନ ଏବଂ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରିବା ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଲେବୁଲକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ମ୍ୟାଚ୍ କରୁଛି ।

ଟ୍ରେଲରରେ ଏହି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଭୂମିକା ଆର୍ମି ବ୍ୟାକଗ୍ରାଉଣ୍ଡର ଥିବାବେଳେ ସ୍ପେଶାଲ ଅପରେଶନ ଟିମର ଭାଗିଦାରୀ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଭରସାରେ ଭାରତର ସିକ୍ୟୁରିଟି ଏଜେନ୍ସି ଏକ ବିପଦଜନକ ଭିଲେନକୁ ରୋକିବାକୁ ବାହାରୁଛନ୍ତି, ଯାହା ବହୁତ ହାଇଟେକ ଅଟେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପାଓ୍ବାରର ଠିକ୍ ଅନ୍ଦାଜ୍ କାହାକୁ ବି ନାହିଁ । 

ସାଉଥ ଷ୍ଟାରର ପୃଥିରାଜ ସୁକୁମାରନ ଦେଶର ସବୁଠାରୁ ଦମଦାର୍ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଭିତରେ ଗଣାଯାଇଥାନ୍ତି । ‘ବଡ଼େ ମିୟା ଛୋଟେ ମିୟା’ରେ ତାଙ୍କ ଭୂମିକାର ନାଁ କବିର ରହିଛି, ଯାହା ଏକ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଜିନିୟସ ଅଟେ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟ ବହୁତ ବିପଦଜନକ ଅଟେ ଏବଂ ବିଜ୍ଞାନ ତା’ର ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ଅସ୍ତ୍ର ଅଟେ । କବିରଙ୍କ ଭୂମିକା କେବଳ ଏକ ଭିଲେନ ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କ ପାଓ୍ବାରର ହିସାବରେ ତାଙ୍କୁ ସୁପରଭିଲେନ କୁହାଯିବା ଠିକ୍ ରହିବ ।

ଏହି ରୋଲରେ ପୃଥିରାଜଙ୍କ ଲୁକ୍ ବହୁତ ଲୁଚେଇକି ରଖାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଟ୍ରେଲର ଦେଖିବା ପରେ ବୁଝାପଡ଼ୁଛି କି ମେକର୍ସ ତାଙ୍କ ଭୂମିକାକୁ ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ସରପ୍ରାଇଜ୍ ଫ୍ୟାକ୍ଟର କରି ଚଲାଉଥିଲେ । ଟାଇଗର ଏବଂ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ ସୋନୀକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା, ମାନୁଷୀ ଛିଲ୍ଲର ଏବଂ ଅଲାୟା ଏଫ ଫିଲ୍ମର ମହତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାଗିଦାରୀ ଅଟନ୍ତି । ଫିଲ୍ମରେ ଏମାନଙ୍କ ଭୂମିକା ବି ଦମଦାର୍ ନଜର ଆସୁଛି । 

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.