ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖଣ୍ଡପଡ଼ା: ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ
  • ||
  • ଯଜ୍ଞର ପ୍ରସାଦ ଖାଇ ୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଲୋକ ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି, ଖଲ୍ଲିକୋଟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଶନିବାରଠୁ ପିଜି ନାମଲେଖା ଆବେଦନ, ୨୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ଆଡମିଟ୍‌ କାର୍ଡ, ଜୁଲାଇ ୩ରୁ ୧୪ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା-ନିମାପଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ନିର୍ମାଣସ୍ଥଳରେ ମୁଗୁର ଓ ନିହଣ ଶବ୍ଦର କମ୍ପନ, ଚାଲିଛି ତୁମ୍ବରେ ବିନ୍ଧ ଖୋଦେଇ
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର: ଆଜି ଅଶ୍ୱିନୀ, ହେମାମାଳିନୀ ଓ ତୋମାରଙ୍କ କରିବେ ପ୍ରଚାର, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଭୂପେନ୍ଦ୍ର, ଅନୁଭବ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବି ବୁଲିବେ
  • ||
  • ହରିୟାଣାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ, ୨୪ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥମିବ ୫ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର, ସୋମବାର ୪୯ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ
  • ||
  • IPL 2024: ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀରେ ଆରସିବିକୁ ଭେଟିବ ସିଏସ୍‌କେ, ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ରୁ ବଢ଼ିବ ତାତିି, ୨୦ରୁ କଲବଲ କରିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ: ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ରାହୁଲ ଓ ଡି କକ୍‌ଙ୍କ ଦର୍ଶନୀୟ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ; ୮ ଓ୍ବିକେଟରେ ବିଜୟୀ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସୁପର ଜିଆଣ୍ଟସ୍‌

Image source: Cricbuzz

ଲକ୍ଷ୍ନୌ,୧୯/୦୪: ଆଇପିଏଲ୍‌ ୨୦୨୪ର ତମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଓ ଚେନ୍ନାଇ। ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ଚେନ୍ନାଇ ଦେଇଥିବା ୧୭୭ ରନ୍‌ର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ମାତ୍ର ୧୯ ଓଭରରେ ହାସଲ କରିନେଇଛି ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସୁପର ଜିଆଣ୍ଟସ୍। ଦଳ ପକ୍ଷରୁ କେ.ଏଲ୍‌. ରାହୁଲ ଏକ ଦର୍ଶନୀୟ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକୀୟ ପାଳି ଖେଳିଥିବା ବେଳେ  କ୍ବିଣ୍ଟନ୍‌ ଡି କକ୍‌ଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍‌ରୁ ମଧ୍ୟ ବାହାରିଥିଲା ଏକ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ। ଲକ୍ଷ୍ନୌ ମାତ୍ର ଦୁଇଟି ଓ୍ବିକେଟ ହରାଇ ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ହାସଲ କରିଥିଲା। ଦଳ ପକ୍ଷରୁ କେ.ଏଲ୍‌ ରାହୁଲ ୫୩ ବଲ୍‌ ଖେଳି ସର୍ବାଧିକ ୩ ଛକା ଓ ୯ ଚୌକା ସହାୟତାରେ ୮୨ ରନ୍‌ କରିଥିବା ବେଳେ କ୍ବିଣ୍ଟନ୍‌ ଡି କକ୍‌ ୪୩ ବଲ୍‌ ଖେଳି ଗୋଟିଏ ଛକା ଓ ୫ଟି ଚୌକା ସହାୟତାରେ ୫୪ ରନ୍‌ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ। 

ଆରମ୍ଭରୁ ୧୪ ଓଭର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ଦର୍ଶନୀୟ ଇନିଂସକୁ ବଜାୟ ରଖିଥିଲେ ଅନୁଭବୀ କେ.ଏଲ୍‌ ରାହୁଲ ଓ କ୍ବିଣ୍ଟନ୍‌ ଡି କକ୍। କିନ୍ତୁ ୧୪.୬ ଓଭର ବେଳକୁ ଦଳକୁ ପ୍ରଥମ ଝଟ୍‌କା ଦେଇଥିଲେ ମୁସ୍ତାଫିଜୁର ରେହମାନ୍। ଡି ଡକ୍‌ଙ୍କୁ କ୍ୟାଚ୍‌ ଆଉଟ୍‌ କରି ପାଭିଲିୟନ ପଠାଇଥିଲେ ଧୋନୀ। ପରେ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଥିଲେ ନିକୋଲାସ ପୁରଣ। 

କେ.ଏଲ୍‌ ରାହୁଲଙ୍କ ଠାରୁ ଏକ ଶତକୀୟ ଇନିଂସ ଆଶା କରାଯାଉଥିଲା, କିନ୍ତୁ ୧୭.୧ ଓଭରରେ ମାଥିସା ପାଥୀରଣାଙ୍କ ବଲ୍‌ରେ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡ଼େଜାଙ୍କ ଦ୍ବାରା କ୍ୟାଚ୍‌ ଆଉଟ୍‌ର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ କେ.ଏଲ୍‌ ରାହୁଲ। ରାହୁଲଙ୍କ ପରେ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଥିଲେ ମାର୍କସ୍‌ ଷ୍ଟୋଇନିସ୍। ତେବେ ଉଭୟ ଷ୍ଟୋଇନିସ୍‌ ଓ ପୁରଣ ମାତ୍ର ୧୯ ଓଭରରେ ଚେନ୍ନାଇ ହାତରୁ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଛଡ଼ାଇ ଆଣିଥିଲେ। ମାର୍କସ୍‌ ଷ୍ଟୋଇନିସ୍‌ ୭ ବଲ୍‌ରେ ୮ ରନ୍‌ କରିଥିବା ବେଳେ ନିକୋଲାସ ପୁରଣ ୧୨ ବଲ୍‌ରେ ୨୩ ରନ୍‌ର କରି ଦଳକୁ ବିଜୟ ଭେଟିଦେଇଥିଲେ। ଆଜିର ମୁକାବିଲାରେ ଲକ୍ଷ୍ପୌ ୮ ଓ୍ବିକେଟରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି। 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.