ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୧୯ରେ ବିଜେଡି ବିଧାୟକ ଦଳ ବୈଠକ, ଅଧକ୍ଷତା କରିବେ ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||
  • ଦାର୍ଜିଲିଂରେ ଭୟଙ୍କର ଟ୍ରେନ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଟ୍ରେନ୍‌କୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲ ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍, ୮ ଯାତ୍ରୀ ମୃତ, ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ରଜ ଉତ୍ସବରେ ଅଘଟଣ।ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି ରେ ୯ ଗୁରୁତର ,୨ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ରାଜେନ୍ଦ୍ରାଭିଷେକ ନୀତି, ମଙ୍ଗଳବାର ଋକ୍ମିଣୀ ବିବାହ ଉତ୍ସବ
  • ||
  • ସରିଲା ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଛୁଟି, କାଲିଠୁ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ: ଶିକ୍ଷକ ଆସି କରିବେ ସମସ୍ତ ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ନୂଆପଡା ଲଛିପୁର ଛକରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର୍କୁ ପିଟିଲା କାର, ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୪ ଜୀବନ
  • ||
  • ନାକେଦମ୍‌ କଲାଣି ଭୀଷଣ ତାତି ସାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳୁଗୁଳି: ଆଗଉନି ମୌସୁମୀ, ବର୍ଷା ଗାଏବ
  • ||

ବସ୍‌ରେ ସିଟ୍‌ ନମିଳିବାରୁ ଝୁଲା ଲଗେଇ ଶୋଇଲେ , ଲୋକେ ରୋକିବାରୁ ମୁହଁ ଟାଣ ଦେଖାଇଲେ ବ୍ୟକ୍ତି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ - ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଭିଡ଼ିଓ ସବୁ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ। ବିଶେଷ କରି କିଛି ଲୋକ ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ଏମିତି କିଛି ହରକତ କରନ୍ତି , ଯାହାକି ବେଳେ ବେଳେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ତ ଲାଗ, ଏହାସହ ଖୁବ୍‌ ମଜାଳିଆ ବି ହୋଇଥାଏ । 

କିଏ ମେଟ୍ରୋ ଟ୍ରେନରେ ନାଚୁଛି ତ ଆଉ କିଏ ଟ୍ରେନ୍‌ ଭିତରେ ବିନା ପୋଷାକରେ ଚାଲୁଛି। ନିକଟରେ ପୁଣି ଥରେ ଏମିତି ହିଁ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ସାଜି ଥିଲା । @JoshyBeSloshy  ନାମକ ଟ୍ୱିଟର ଆଇଡିରୁ ସେୟାର କରାଯାଇ ଥିବା ଭିଡ଼ିଓରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବସ ଭିତରକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସିଟ୍‌ ନପାଇ ବସର ଖମ୍ୱରେ ଏକ କପଡ଼ାରେ ଝୁଲା ଟାଣି ଶୋଇ ଯାଉଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କଣ୍ଡକ୍ଟର ଯେବେ ତାଙ୍କୁ ରୋକିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ତ, ସେ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୁବ୍‌ ଜୋରରେ ଚିଲେଇ ମୁହଁ ଟାଣି ଦେଖାଉଛନ୍ତି। ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ କହୁଛନ୍ତି –ମୋତେ କାହିଁ କେଉଁଠି ବୋର୍ଡ ନଜର ଆସୁନି ବସରେ ଝୁଲା ଲାଗି ପାରିବ ନାହିଁ । ତୁମେ ସମସ୍ତେ ପାଟି ବନ୍ଦ କର। ଏହାପରେ ସେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ନିଜକୁ ଝୁଲାରେ ଢାଙ୍କି ଦେଉଛନ୍ତି। 

ଲୋକେ ତାକୁ ପୁଣି ଥରେ ରୋକୁଛନ୍ତି ତ, ସେ ଝୁଲାକୁ ତିନି ଚାରି ଥର ଘୂରାଇ ନିଜକୁ ଏଥିରେ ଲକ୍‌ କରି କରୁଛନ୍ତି। ପୁଣି କହୁଛନ୍ତି- ଚୁପଚାପ୍‌ ବସ୍‌ ଚାଲିବାକୁ ଦିଅ , କିନ୍ତୁ ଡ୍ରାଇଭର ଏମିତି ସ୍ଥିତିରେ ବସ୍‌କୁ ଆଗକୁ ବଢାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉ ନାହାନ୍ତି। ହେଲେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ କେଉଁ ସ୍ଥାନର ଏହାର କୌଣସି ସୂଚନା ନାହିଁ। ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଠାରୁ ଅଧିକ ମଜାଳିଆ ଏହା ଉପରେ ଆସିଥିବା କମେଣ୍ଟ।

ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି – ଭାବ ଆପଣଙ୍କ ଅଫିସ୍‌ ସମୟ ବିଳମ୍ୱ ହେଉଛି,ବସ୍‌ଙ୍କୁ ବସରେ ଏମିତି ଜିନିଷ  ବିଷୟରେ କହିବେ , ସେ କଣ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେ ? ଆଉ ଜଣେ କହୁଛନ୍ତି – ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ନଥିଲେ କେବେ ଜଣା ପଡ଼ନ୍ତା ନାହିଁ ଦୁନିଆରେ କେତେ କେତେ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛି । 

 

 

 

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.