ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଜାତୀୟ ସ୍ତରୀୟ ଗବେଷଣା ସୁଯୋଗ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରିସର୍ଚ୍ଚ ଫେଲୋସିପ୍‌ ପାଇଁ ୩୦୦ ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀ ଚୟନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ; ତାଲିମ ନେଇଥିଲେ ୨୪୮ ଜଣ, ଏବେ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ଏସ୍‌ଓପି ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଥମୁନି ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା, ଜଣେ ଟିଏମସି କର୍ମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ପୁଣି ବିଜେପି ବିରୋଧରେ ଦଳ ଆଣିଲା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ବାଂଲାଦେଶ ମୁହାଁ ବାତ୍ୟା, ପ୍ରଭାବରେ ୪ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ଓ ପବନ ସମ୍ଭାବନା, ୪ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଏସଆରସିଙ୍କ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ଲୋକସଭା ଓ ୪୨ ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ, ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ହେବ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଷଷ୍ଠ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ରାଜ୍ୟ ଓ ୨ କେନ୍ଦ୍ରଶାସିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟ୍, ୫୮ ସଂସଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଅବପାତ: ୨୫ ରାତିରୁ ଉପକୂଳରେ ବର୍ଷା, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ
  • ||

ଧୋନୀ ଆଜି ଆଇପିଏଲରୁ ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ସନ୍ନ୍ୟାସ ? ସିଏସକେର ପୋଷ୍ଟ ବଢାଇଲା ଚର୍ଚ୍ଚା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୨/୫ : ସିଏସକେର ଏକ ପୋଷ୍ଟରେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ହୃଦସ୍ପନ୍ଦନ ବଢିଯାଇଛି । ଲୋକେ ଜାଣିବାକୁ ଉତ୍ସୁକତା ଅଛନ୍ତି କି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ କ’ଣ ଘୋଷଣା କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ସିଏସକେର ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଲୋକେ ଧୋନୀଙ୍କ ସହ ଯୋଡ଼ି ଦେଖୁଛନ୍ତି । ଲୋକେ ଆଶଙ୍କା କରୁଛନ୍ତି କି ମାହିଙ୍କ ଏମଏ ଚିଦମ୍ବରମ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆଇପିଏଲର ଶେଷ ମୁକାବିଲା ନୁହେଁ ତ ।  

ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ ତରଫରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଥିବା ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖାଯାଇଛି କି ସୁପରଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ ଅଟେ ସେ ଖେଳ ପୁରା ହେବା ପରେ ବି ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ । ଆପଣଙ୍କ ଲାଗି କିଛି ବିଶେଷ ହେବାରେ ଅଛି ।

ସିଏସକେର ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ବଢିଯାଇଛି । ତାଙ୍କର ଡର କି ଧୋନୀ ଆଜି ନିଜ ଆଇପିଏଲ କ୍ୟାରିୟରକୁ ଅଲବିଦା କହି ନ ଦିଅନ୍ତୁ । 

ମାତ୍ର, କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସକରାତ୍ମକ ବିଚାର ବି ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ତାଙ୍କର କହିବା କଥା କି ହୋଇପାରେ ଏମଏସ ଧୋନୀଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟକୁ ନେଇ କୌଣସି ନୂଆ ଘୋଷଣା ହେବାରେ ଅଛି ।

ଏହା ତ ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ଜଣାପଡ଼ିବ କି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ କେଉଁ ଜିନିଷର ଘୋଷଣା କରିବ । ଯଦି ଧୋନୀ ନିଜ ଆଇପିଏଲ କ୍ୟାରିୟରର ଶେଷ ସିଜନ ଖେଳୁଛି ତ ଚେନ୍ନାଇରେ ଆଜି ତାଙ୍କର ଶେଷ ମ୍ୟାଚ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରେ । 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.