ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍‌ରିଓ୍ବାଲ୍‌ଙ୍କୁ ଆଶ୍ୱସ୍ତି , ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ ପ୍ରଦାନ କଲେ ସୁପ୍ରମିକୋର୍ଟ
  • ||
  • ହେରାପଞ୍ଚମୀରେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପରିବେଶ: ନନ୍ଦିଘୋଷ ଭାଙ୍ଗିଲେ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ, ଆଜ୍ଞାମାଳ ପାଇ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରକୁ ବାହୁଡ଼ିଲେ
  • ||
  • ପିଠିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଯୋଗୁଁ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେଲେ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜନାଥ ସିଂ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ମଦନୀତି ସହ ମନି ଲଣ୍ଡରିଂ ମାମଲା, କେଜ୍‌ରିୱାଲଙ୍କ ପିଟିସନ ଉପରେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣି
  • ||
  • ଆଗ ପଛ ହୋଇ ଆସିପାରେ ଦୁଇଟି ଲଘୁଚାପ: ୧୩ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା, ଦକ୍ଷିଣରେ ପ୍ରବଳ ଛେଚିବ
  • ||

ଜଗତସିଂହପୁରରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ ଠାବ, ରାଣୀ ମହୁମାଛି ସମେତ ୪ ଗିରଫ

ଜଗତସିଂହପୁର,୧୪/୦୬: ସ୍ଥାନୀୟ ପଲ୍ଲୀ କାଟସିଙ୍ଗପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଲିଥିବା ଏକ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଉପରେ ଚଢ଼ଉ କରିଛି ଜଗତସିଂହପୁର ପୁଲିସ । ଗୁପ୍ତ ସୂଚନା ଆଧାରରେ ପୁଲିସ ଟିମ୍‌ ଠିକଣା ଜାଗାରେ ତନାଘନା କରିଥିଲେ । ଯାଞ୍ଚ ସମୟରେ ଏକ ପ୍ରକୋଷ୍ଠରୁ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଅସଂଯତ ଅବସ୍ଥାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଠାବ କରାଯାଇଥିଲା । ସେତେବେଳେ ଘର ବାହାରେ ମଧ୍ୟ ଆଉ କିଛି  ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଭିଡ଼ ଥିଲା । ଏମାନଙ୍କ ସହ ଉକ୍ତ  ର‌୍ୟାକେଟର ରାଣୀ ମହୁମାଛି ମୂଲଚାଲ ଛିଡ଼ାଉଥିବା ପୁଲିସ ସ୍କାନରକୁ ଆସିଥିଲା । ଯେଉଁ ଘରେ ଏଭଳି ରଙ୍ଗଶାଳା ଖୋଲା ଯାଇଥିଲା, ସେ ଘରର ଜଗାରଖା ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଉକ୍ତ ର‌୍ୟାକେଟର ସକ୍ରିୟ  ସଦସ୍ୟ ଥିଲା । ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୁଲିସ କାବୁ କରିଥିଲା ।  

ଜଗତସିଂହପୁର ଥାନାଧିକାରୀ ଗୋକୁଳ ରଞ୍ଜନ  ଦାସଙ୍କ ସୂଚନା ମୁତାବକ, କାଟସିଙ୍ଗପୁର  ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଏକ ଘରେ ଚଢଉ ହୋଇଥିଲା । ସେଠାରୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ସାମଗ୍ରୀ, ୫ଟି ମୋବାଇଲ୍‌  ଫୋନ୍‌, ନଗଦ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ସହ ଦୁଇଟି  ବାଇକ୍‌କୁ ଜବତ କରାଯାଇଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ  ରାକେଟର ରାଣୀ ମହୁମାଛି କୁହାଯାଉଥିବା ବାଲେଶ୍ୱର ରେମୁଣା ମିତାପୁରର ସସ୍ମିତା ବେହେରା  (୨୮)ଙ୍କ ସମେତ ତିର୍ତ୍ତୋଲ ସରଖି ଗ୍ରାମର ସୁକାନ୍ତ  ମନ୍ତ୍ରୀ, ଯୋତ କାନପୁର ଗ୍ରାମର ସ୍ମୃତିରଞ୍ଜନ ଦାସ ଓ  ତିର୍ତ୍ତୋଲ ବଣିତୋ ଗ୍ରାମର ଅଜୟ ସାହୁଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଅନୁରୂପ ଭାବେ ସେଠାରୁ ଜଣେ  ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ସହର  ଉପକଣ୍ଠ ସିଙ୍ଗିପୁରରେ ଏକ ସେକ୍ସ ର‌୍ୟାକେଟ ଚାଲିଥିବା ଖବର ପାଇଥିଲେ ଜଗତସିଂହପୁର  ପୁଲିସ ଟିମ୍‌ । 

ତତ୍‌କାଳ ଅନ୍ୟ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହ  ସେଠାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଥାନାଧିକାରୀ ଶ୍ରୀ ଦାସ ।  ସେଠାରେ ଏକ କଚ୍ଚା ଘର ସମ୍ମୁଖରେ କିଛି ବାଇକ୍‌  ଥିବା ଦେଖି ପୁଲିସ ଉକ୍ତ ଘରକୁ ତନଖି କରିବାରୁ  ଜଣେ ଯୁବତୀ, ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ ଜଣେ  ବ୍ୟକ୍ତି ଅସଂଯତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ଦେଖିଥିଲେ । ଉକ୍ତ ସମୟରେ ଘରର ବାରଣ୍ଡାରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ  ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହ ରାକେଟର ମୁଖ୍ୟ ସସ୍ମିତା ବେହେରା  ମୂଲଚାଲ କରୁଥିବା ପୁଲିସ ନଜରକୁ ଆସିଥିଲା ।  ଉକ୍ତ ଘରେ ଦୁଇଟି ପ୍ରକୋଷ୍ଠ ରହିଥିଲା । ପ୍ରଥମ  ରୁମ୍‌ରୁ ସ୍ମୃତିରଞ୍ଜନଙ୍କୁ କାବୁ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ  ଢେଙ୍କାନାଳ କାମାକ୍ଷାନଗରର ଜଣେ ୨୨ ବର୍ଷୀୟା  ମହିଳାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା । ଦ୍ୱିତୀୟ ରୁମ୍‌ରୁ  ଅଜୟ ସାହୁଙ୍କୁ ପୁଲିସ ମାଡ଼ି ବସିଥିଲା ।  

ଜେରା ପରେ ରାକେଟର ରାଣୀ ମହୁମାଛି  କୁହାଯାଉଥିବା ସସ୍ମିତା ୫ ବର୍ଷ ଧରି ଏଠାରେ  ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଚଳାଇଥିବା ପୁଲିସ ସମ୍ମୁଖରେ ମାନି ଯାଇଥିଲେ । ମାସକୁ ଘର ଭଡ଼ା ବାବଦକୁ ସେ  ୮ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେଉଛନ୍ତି । ଏଣେ ପ୍ରତି ଗ୍ରାହକଙ୍କ  ପିଛା ହଜାରେ ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରାଯାଉଥିବା ପୁଲିସ  ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଜଗତସିଂହପୁର ଥାନାରେ  ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି । କେବଳ ସିଙ୍ଗିପୁର(କାଟସିଙ୍ଗପୁର) ନୁହେଁ ଜଗତସିଂହପୁର ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିକଟ ଏକ ଘରେ ମଧ୍ୟ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚାଲୁଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚାର ପରିଧିକୁ ଆସିଛି ।  ନିକଟରେ ଚର୍ଚ୍ଚିକାବଜାର ଅଞ୍ଚଳରେ ମଧ୍ୟ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚାଲୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଉଠିଥିଲା ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.