ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୧୯ରେ ବିଜେଡି ବିଧାୟକ ଦଳ ବୈଠକ, ଅଧକ୍ଷତା କରିବେ ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||
  • ଦାର୍ଜିଲିଂରେ ଭୟଙ୍କର ଟ୍ରେନ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଟ୍ରେନ୍‌କୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲ ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍, ୮ ଯାତ୍ରୀ ମୃତ, ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ରଜ ଉତ୍ସବରେ ଅଘଟଣ।ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି ରେ ୯ ଗୁରୁତର ,୨ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ରାଜେନ୍ଦ୍ରାଭିଷେକ ନୀତି, ମଙ୍ଗଳବାର ଋକ୍ମିଣୀ ବିବାହ ଉତ୍ସବ
  • ||
  • ସରିଲା ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଛୁଟି, କାଲିଠୁ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ: ଶିକ୍ଷକ ଆସି କରିବେ ସମସ୍ତ ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ନୂଆପଡା ଲଛିପୁର ଛକରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର୍କୁ ପିଟିଲା କାର, ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୪ ଜୀବନ
  • ||
  • ନାକେଦମ୍‌ କଲାଣି ଭୀଷଣ ତାତି ସାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳୁଗୁଳି: ଆଗଉନି ମୌସୁମୀ, ବର୍ଷା ଗାଏବ
  • ||

ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୪ : ୪ ୱିକେଟ୍‌ରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବିଜୟୀ

ହାଇଦ୍ରାବାଦ - ଆଇପିଏଲର ୧୭ତମ ସଂସ୍କରଣର ୬୯ତମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ (ଏସଆରଏଚ) ଓ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍ ମୁହାଁ ମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ। ହାଇଦ୍ରାବାଦ , ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍ (ପିବିକେଏସ)କୁ ୪ ୱିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ଦେଇଛି। ରବିବାର ( ୧୯ ମେ)ରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧୀ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଏହି ମ୍ୟାଚ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ଏଥିରେ ପଞ୍ଜାବ ପ୍ରାୟୋଜକ ଟିମ୍‌କୁ ବିଜୟ ପାଇଁ ୨୧୫ରନର ଟାର୍ଗେଟ୍‌ ଦେଇଥିଲା। ଯାହାକୁ ସେ ଶେଷ ଓଭରର ପ୍ରଥମ ବଲରେ ହାସଲ କରି ନେଇଛି। 

ନିଜର ଶେଷ ଲିଗ୍‌ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ବିଜୟର ସହ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଟିମ୍‌ ତାଲିକାରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ନମ୍ୱରରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଛି। ଯଦି ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ(ଆରଆର)କୁ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍‌ ରାଇଡର୍ସ (କେକେଆର) ବିରୋଧରେ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ହାରି ଯାଏ ବା ସେହି ମୁକାବିଲା ସ୍ଥଗିତ ରହେ , ତ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦ୍ୱିତୀୟ ନମ୍ୱରରେ ରହିବ। ଏମିତି ସ୍ଥିତିରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ କ୍ୱିଲିଫାୟର-୧ ମୁକାବିଲାରେ କେକେଆରର ସାମନା କରିବ। 

ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ବିଜୟରେ ଅଭିଷେକ ଶର୍ମା ଓ ହେନରିକ କ୍ଲାସେନଙ୍କର ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକା ରହିଥିଲା। ଓପନର ଅଭିଷେକ ଶର୍ମା ୫ଟି ଚୌକା ଓ ୬ଟି ଛକା ସାହାଯ୍ୟରେ ୨୮ଟି ବଲରେ ୬୬ ରନ୍‌ର ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ପାଳି ଖେଳିଥିଲେ। ସେପଟେ ହେନରିକ କ୍ଲାସେନ ୨୬ଟି ବଲ୍‌ର ସାମନା କରି ୪୨ ରନ୍‌ କରିଥିଲେ। ସେ ୩ଟି ଚୌକା ଓ ୨ଟି ଛକା ମାରିଥିଲେ। ରାହୁଲ ତ୍ରିପାଠୀ (୩୩) ଓ ନୀତିଶ ରେଡ୍ଡି (୩୭) ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଯୋଗଦାନ ଦେଇଥିଲେ। 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.