ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ବଜେଟ୍ ୨୦୨୪: ସଂସଦରେ ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀର ବଜେଟ୍ ଉପସ୍ଥାପିତ
  • ||
  • ବଜେଟ ୨୦୨୪: ଓଡ଼ିଶା ପର୍ଯ୍ୟଟନର ବିକାଶ ପାଇଁ ବଡ଼ ଘୋଷଣା, ପର୍ଯ୍ୟଟନର ବିକାଶ ପାଇଁ ମିଳିବ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା
  • ||
  • ବଜେଟ୍ ୨୦୨୪: ସରକାରୀ ସହାୟତାରେ ଛାତ ଉପରେ ଲାଗିବ ସୋଲାର ପ୍ୟାନେଲ, ପ୍ରତି ଘରୁ ମାସିକ ୩ଶହ ୟୁନିଟ ବିଜୁଳି ଉତ୍ପାଦନ ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||
  • ବଜେଟ ୨୦୨୪:୧ କୋଟି ଘରକୁ ମାଗଣା ବିଜୁଳି ଯୋଗାଣ ହେବ,ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସୂର୍ଯ୍ୟଘର ମୁକ୍ତ ବିଜୁଳି ଯୋଜନାରେ ମିଳିବ ସୁବିଧା
  • ||
  • ବଜେଟ୍୨୦୨୪: ବନ୍ୟା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ବିହାରକୁ ୧୧, ୫୦୦ କୋଟିର ସହାୟତା,ଆସାମ, ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ, ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ, ସିକିମ୍‌କୁ ମିଳିବ ସହାୟତା
  • ||
  • ବଜେଟ ୨୦୨୪: ବନ୍ୟା ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ପାଇଁ ସହାୟତା ଘୋଷଣା,ବନ୍ୟା କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ୫ଟି ରାଜ୍ୟକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସହାୟତାର ଘୋଷଣା
  • ||
  • ବଜେଟ ୨୦୨୪: ଜମିବାଡ଼ି ସୁବ୍ୟବସ୍ଥିତ କରିବାକୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଭୂ-ଆଧାର, ଭୂ-ଆଧାର ଜରିଆରେ ଜମିବାଡ଼ି ଡିଜିଟାଇଜେସନ ହେବ
  • ||
  • ବଜେଟ୍ ୨୦୨୪: ମୁଦ୍ରା ଲୋନ୍‌ ୨୦ ଲକ୍ଷକୁ ବୃଦ୍ଧି ଘୋଷଣା କଲେ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ,ଧାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ପୈଠ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଲୋନ୍‌ ପାଇପାରିବେ
  • ||
  • ବିଜେଟ୍ ୨୦୨୪-୨୫: ଗୟାରେ ହେବ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟିଆଲ୍ କରିଡ଼ିର, ୧ ହଜାର ଆଇଟିଆଇକୁ ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରାଯିବ
  • ||
  • ବିହାର, ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ପାଇଁ ବଡ଼ ଘୋଷଣା କଲେ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ, ପୋଲାଭରମ ପ୍ରକଳ୍ପ ଶୀଘ୍ର ସମାପ୍ତ ହେବ, ବିହାରରେ ଏୟାରପୋର୍ଟ, ମେଡିକାଲ କଲେଜ ବିକାଶ
  • ||
  • ସପ୍ତମ ଥର ପାଇଁ ବଜେଟ ଉପସ୍ଥାପନ କଲେ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ନିର୍ମଳା ସୀତାରମଣ
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଅଧିବେଶନର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ, ୪ଟା ଯାଏଁ ଗୃହ ମୁଲତବି
  • ||

ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆର ଭିକ୍ଟ୍ରି ପରେଡ୍‌, ଲକ୍ଷାଧିକ କ୍ରିକେଟ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ଗହଣରେ ଖୋଲା ବସ୍‌ରେ ଗଲେ ବିଶ୍ବ ଚାମ୍ପିୟନ୍ସ

ମୁମ୍ବାଇ: ମୁମ୍ବାଇର ମେରାଇନ୍‌ ଡ୍ରାଇଭରେ ଜନ ସମୁଦ୍ର । ଆଉ ଏହି ସମୁଦ୍ର ମଝିରେ ବିଶ୍ବ ଚାମ୍ପିୟନ୍ସ ମେନ ଇନ ବ୍ଲୁର ଭିକ୍ଟ୍ରି ପରେଡ୍‌ । ଖୋଲା ବସରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା, ବିରାଟ କୋହଲି, ଜସପ୍ରୀତ ବୁମରା, ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ଏବଂ କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କ ଭଳି ବଡ଼ ବଡ଼ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଝଲକ ପାଇ କ୍ରିକେଟ ପ୍ରେମୀ ଉଲ୍ଲସିତ ହୋଇଉଠିଛନ୍ତି । 




ଚହଲ ଏବଂ କୁଲଦୀପ ହାତରେ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଉଡ଼ାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପରେ ବିଜୟୀ ହୋଇ ଦେଶକୁ ଗୌରବାନ୍ବିତ କରିଥିବା ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆର ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇବାକୁ ଆଜି ମୁମ୍ବାଇର ମେରାଇନ୍‌ ଡ୍ରାଇଭରେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ଼ ଜମିଛି ।

 ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆର ଝଲକ ପାଇବାକୁ ଲୋକେ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ । କପ୍‌ ପାଇଁ ଦୀର୍ଘ ୧୭ ବର୍ଷ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ଭାରତୀୟ ଏଇ କେତେ ଘଣ୍ଟାର ଅପେକ୍ଷାକୁ ଖାତିର କରିନଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ ଓପନ ବସ୍‌ରେ ଭିଡ଼ ଭିତରେ ଭିକ୍ଟ୍ରି ପରେଡ୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।  




ଗୁରବାର ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଖେଳାଳିମାନେ ବାରବାଡୋସ୍‌ରୁ ଆସି ଦିଲ୍ଲୀରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏହାପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କର ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା। ଏହାପରେ ଟିମ୍‌ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଅଭିମୁଖେ ଯାଇଥିଲା। ଯୋଜନା ମୁତାବକ ଖେଳାଳିମାନଙ୍କୁ ଛାତ ଖୋଲା ବସ୍‌ରେ ବସାଇ ମୁମ୍ବାଇର ମେରାଇନ୍ ଡ୍ରାଇଭ ଦେଇ ନିଆଯାଇଛି। ଫ୍ୟାନ୍‌ମାନେ ବି ଖେଳାଳିମାନଙ୍କୁ ଚିଅର ଅପ୍ କରୁଛନ୍ତି । ଏମିତି ବସ୍‌ରେ ୱାଙ୍ଖଡ଼େ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଯିବେ । ସେଠାରେ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ସମ୍ମାନିତ କରାଯିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି। 

  • Team India
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.