ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଙ୍ଗଳବାର ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କୁ ଦେବେ ୧୯,୬୦୦ କୋଟିର ପ୍ରକଳ୍ପ ଭେଟି
  • ||
  • ପୁଲିସକୁ ଢେଲାମାରି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗ: ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ପାକା ଗିରଫ, ଭାଇ ଫେରାର
  • ||
  • ଆଜି ସରିବ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ପରୀକ୍ଷା: ଭାଇରାଲ୍‌ ଓ ଲିକ୍‌ ଗୁଜବର ଘଟୁନି ଅନ୍ତ, କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚ୍‌ରେ ବୋର୍ଡ ଏତଲାର ଫଳ ଶୂନ୍ୟ
  • ||
  • WPL-2024: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ଦମଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ, ଗୁଜରାଟକୁ ୨୫ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡିରେ ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ କେନାଲରେ ୨୦ ଫୁଟ୍‌ର ଘାଇ, ଦେପୁରରେ କୃତ୍ରିମ ବନ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଦଳିବ ପାଣିପାଗ ମିଜାଜ: ଆଜିଠୁ କମିବ ତାତି, ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ଉଆମl ଗାଁରେ ବାଘ ଆତଙ୍କ : ମାରି ଖାଇଲା ୨ ଗୋରୁ , ବାଘ ପାଦ ଚିହ୍ନ ଓ ମଳ ଜବତ କଲା ବନବିଭାଗ

ମୋହନା,୨୮।୧୧  ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲା ଆର.ଉଦୟଗିରି ବନାଞ୍ଚଳ ଉଆମା ଗାଁରେ ବାଘ ଆତଙ୍କ l ଗାଁର ତିମତି ଭୂୟାଁଙ୍କ ଦୁଇଟି ଗୋରୁକୁ ବାଘ ମାରି ଖାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି l  ଗାଁ ନିକଟସ୍ଥ କୁଡ଼ିଆ ରେ ତିମୋତି ନିଜର ଗାଈ ବାନ୍ଧିଥିଲେ l ତେବେ କୁଡ଼ିଆ ନିକଟରେ ଗୋଟିଏ ବଳଦ ଓ ଗୋଟିଏ ବାଛୁରୀର ଖଣ୍ଡ ବିଖଣ୍ଡିତ ଶବ ପଡ଼ିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ l ଏସମ୍ପର୍କରେ ତିମୋତି ବନ ବିଭାଗ କୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ l ବନ ବିଭାଗ ଓ ପ୍ରାଣୀ ଧନ ବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀ ଉଆମା ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ କରିଛନ୍ତି l ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ବାଘର ପାଦ ଚିହ୍ନ ଓ ମଳ ଜବତ କରିଛନ୍ତି l 

ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲାରେ ରାୟଗଡ ବ୍ଳକ ଦେବଗିରି ବନାଞ୍ଚଳରେ ମହାବଳ ବାଘ ଆତଙ୍କ ଲାଗିରହିଥିବା ବେଳେ ମଙ୍ଗଳବାର ଆର.ଉଦୟଗିରି ବନାଞ୍ଚଳ ରେ ଏବେ ସେହି ମହାବଳ ବାଘ ଘୁରି ବୁଲୁଥିବା ଆଶଙ୍କା କରୁଛି ବନ ବିଭାଗ l ଘରୁ କୁଆଡେ ନଯିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ସହ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ଲୋକଙ୍କୁ ସଚେତନ କରିଛନ୍ତି l ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଲୋକେ ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିଛନ୍ତି l ଗତ ୨୩ ତାରିଖରେ ରାୟଗଡ ବ୍ଳକ ଦେବଗିରି ବନାଞ୍ଚଳ ଅଁଳାବର ଗାଁରେ ମହାବଳ ବାଘ ଏକ ଗାଈକୁ ଖାଇଥିବା ନେଇ ଟ୍ରlପ କ୍ୟାମେରା ରେ ଧରାପଡ଼ିଥିଲା l

ଆହୁରି ପଢନ୍ତୁ : ବାଘକୁ ନେଇ ଆତଙ୍କ, ଲୋକଙ୍କୁ ସଜାଗ କରୁଛି ବନବିଭାଗ : ମିଲିକା ପଙ୍ଗା, ଗୁଡାରୀ ଓ ବୋରିପଦରରେ ପଡିଛି ବାଘ ପାଦ ଚିହ୍ନ

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.