ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖଣ୍ଡପଡ଼ା: ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ
  • ||
  • ଯଜ୍ଞର ପ୍ରସାଦ ଖାଇ ୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଲୋକ ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି, ଖଲ୍ଲିକୋଟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଶନିବାରଠୁ ପିଜି ନାମଲେଖା ଆବେଦନ, ୨୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ଆଡମିଟ୍‌ କାର୍ଡ, ଜୁଲାଇ ୩ରୁ ୧୪ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା-ନିମାପଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ନିର୍ମାଣସ୍ଥଳରେ ମୁଗୁର ଓ ନିହଣ ଶବ୍ଦର କମ୍ପନ, ଚାଲିଛି ତୁମ୍ବରେ ବିନ୍ଧ ଖୋଦେଇ
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର: ଆଜି ଅଶ୍ୱିନୀ, ହେମାମାଳିନୀ ଓ ତୋମାରଙ୍କ କରିବେ ପ୍ରଚାର, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଭୂପେନ୍ଦ୍ର, ଅନୁଭବ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବି ବୁଲିବେ
  • ||
  • ହରିୟାଣାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ, ୨୪ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥମିବ ୫ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର, ସୋମବାର ୪୯ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ
  • ||
  • IPL 2024: ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀରେ ଆରସିବିକୁ ଭେଟିବ ସିଏସ୍‌କେ, ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ରୁ ବଢ଼ିବ ତାତିି, ୨୦ରୁ କଲବଲ କରିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ: ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ମୁମ୍ବାଇରେ ଇଣ୍ଡିଆ ମେଣ୍ଟର ରାଲି, ନା ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ହେବେ ସାମିଲ୍ ନା ଅଖିଳେଶ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁମାନେ ହେବେ ସାମିଲ୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୬/୫ : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ରୋଡ଼ ସୋ ଏବଂ ରାଲି ପରେ ଏବେ ବିପକ୍ଷ ଇଣ୍ଡିଆ ମେଣ୍ଟ ବି ଦେଶର ଆର୍ଥିକ ରାଜଧାନୀରେ ମହାରାଲି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ରାଲିରେ ବିପକ୍ଷ ଦଳର କେତେକ ବରିଷ୍ଠ ନେତା ରହିବେ । କଂଗ୍ରେସର ମଲ୍ଲିକାର୍ଜୁନ ଖଡ଼ଗେ, ଆମ ଆଦମୀ ପାର୍ଟିରୁ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିଓ୍ବାଲ , ଶିବସେନାରୁ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ, ଏନସିପି ନେତା ଶରଦ ପାଓ୍ବାର ରାଲିରେ ପହଞ୍ଚିବେ । ଶୁକ୍ରବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟାରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଏହି ରାଲିରେ ଗାନ୍ଧୀ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟ ସାମିଲ ହେବେ ନାହିଁ ।

ଇଣ୍ଡିଆ ଗଠବନ୍ଧନର ଏହି ରାଲିରେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଏବଂ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ପ୍ରମୁଖ ଅଖିଳେଶ ଯାଦବ ବି ସାମିଲ ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ । ମହାରାଷ୍ଟ୍ର କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରଭାରୀ ରମେଶ ଚେନ୍ନିଥଳା କହିଛନ୍ତି କି ବିପକ୍ଷ ଗଠବନ୍ଧନର ନେତା ୧୮ମଇରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକ ମିଳିତି ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ । ଇଣ୍ଡିଆ ଗଠବନ୍ଧନର ରାଲି ବାନ୍ଦ୍ରା କୁର୍ଲା କମ୍ପେ୍ଲକ୍ସରେ ହେବ ।

ଶିବସେନା ୧୭ମଇରେ ଶିବାଜୀ ପାର୍କରେ ଇଣ୍ଡିଆ ଗଠବନ୍ଧନର ରାଲି ଲାଗି ଆବେଦନ କରିଥିଲେ । ଯାହାକୁ ବିଏମସି ଖାରଜ କରିଦେଇଥିଲା।  ଏହାର କାରଣ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ନବନିର୍ମାଣ ସେନାର ରାଲି ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲା । ମନସେ ବିଜେପିର ନେତୃତ୍ବାଧିନ ମହାୟୁତି ଗଠବନ୍ଧନର ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଏବଂ ଏଥିଲାଗି ପ୍ରଚାର କରିବା ଲାଗି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ଦାଦରର ଛତ୍ରପତି ଶିବାଜୀ ମହାରାଜ ପାର୍କରେ ଶୁକ୍ରବାର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ବି ସଭା ହେବାରେ ରହିଛି ।

ପିଏମ୍ ମୋଦୀ ନିଜ ଭାଷଣରେ କହିଥିଲେ କି ଯଦି କଂଗ୍ରେସ ସତ୍ତାରେ ଆସିବ ତ ଦେଶର ସମ୍ପତ୍ତି ମୁସଲମାନଙ୍କୁ ବାଣ୍ଟିଦେବ । ଏହାର ଜବାବରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର କଂଗ୍ରେସ ଭାବାରୀ ଚେନ୍ନିଥଳା କହିଛନ୍ତି କି, ପିଏମ୍ ପଦରେ ବସିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏଭଳି ଭାଷାର ବ୍ୟବହାର ନ କରିବା ଉଚିତ । 

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.