ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଆଜି ଶେଷ ରଜ ଉତ୍ସବ: ସବୁଠି ପିଠା, ମିଠା, ପାନର ଆସର
  • ||
  • ଆଜି ପିତୃ ଦିବସ: ବାପାଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟିଏ, ବାପା ବିଶ୍ବାସର ବରଗଛ, ଭରଷାର ଭବିଷ୍ୟତ
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ନାକେଦମ୍ କରୁଛି ତାତି, କାଲିଠୁ ମିଳିବ ଆଶ୍ୱସ୍ତି: ୨୪ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ମୌସୁମୀ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ପ୍ୟାରିସ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ ୨୦୨୪: ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ଉତ୍ସବର ରିହାଲସଲ୍‌ ସ୍ଥଗିତ

ପ୍ୟାରିସ,୦୬/୦୬: ଜୁଲାଇ ମାସ ୨୬ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ପ୍ୟାରିସ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ । ପ୍ରଥମ ଥର ଷ୍ଟାଡିୟମ ପରିବର୍ତ୍ତେ ନଦୀରେ ଆୟୋଜିତ ହେବ ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ଉତ୍ସବ ।  ଏନେଇ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଏକ ପ୍ରକାଶ ଶେଷ ହୋଇଛି । ପାଣିପାଗ ଖରାପ ରହିବାରୁ ଗତ ୨୭ ତାରିଖରେ  ହେବାକୁ ଥିବା ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ଉତ୍ସବର ରିହାଲସଲକୁ  ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଥିଲା ।  ସେମିତି ପୂର୍ବରୁ ଏପ୍ରିଲ  ୮ ତାରିଖରେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ନେଇ  ଯୋଜନା ରହିଥିଲା, ତାହା ବି ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ବାତିଲ କରାଯାଇଥିଲା । 

ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ ଆୟୋଜନ କମିଟିର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ  କହିଛନ୍ତି, ‘ପାଣିପାଗ ଠିକ୍‌ ରହିଲେ ରିହାଲସନ  କରାଯିବ । ପୂର୍ବରୁ ୨ ଥର ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇ  ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ବାତିଲ କରାଯାଇଛି ।’  ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ ଜୁଲାଇ ୨୬ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଅଗଷ୍ଟ ୧୧ ତାରିଖରେ  ଶେଷ ହେବ । ୧୦ ହଜାରରୁ ଊଦ୍ଧ୍ୱର୍ କ୍ରୀଡ଼ାବିତ ଭାଗ ନେବେ ।  ମଧ୍ୟପ୍ରାଚ୍ୟରେ ପରିବେଶ ଅଶାନ୍ତ ରହିଥିବାରୁ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସରେ  ସୁରକ୍ଷା ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଲେ ନଦୀ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ  ଉତ୍ସବ କୌଣସି ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆୟୋଜନ କରାଯିବ ବୋଲି ପୂର୍ବରୁ  ଫ୍ରାନ୍ସ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଇମାନୁଏଲ ମାକ୍ରନ ପୂର୍ବରୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ

  • PrameyaOdia
  • prameya
  • paris olympic
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.