ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖଣ୍ଡପଡ଼ା: ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ
  • ||
  • ଯଜ୍ଞର ପ୍ରସାଦ ଖାଇ ୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଲୋକ ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି, ଖଲ୍ଲିକୋଟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଶନିବାରଠୁ ପିଜି ନାମଲେଖା ଆବେଦନ, ୨୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ଆଡମିଟ୍‌ କାର୍ଡ, ଜୁଲାଇ ୩ରୁ ୧୪ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା-ନିମାପଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ନିର୍ମାଣସ୍ଥଳରେ ମୁଗୁର ଓ ନିହଣ ଶବ୍ଦର କମ୍ପନ, ଚାଲିଛି ତୁମ୍ବରେ ବିନ୍ଧ ଖୋଦେଇ
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର: ଆଜି ଅଶ୍ୱିନୀ, ହେମାମାଳିନୀ ଓ ତୋମାରଙ୍କ କରିବେ ପ୍ରଚାର, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଭୂପେନ୍ଦ୍ର, ଅନୁଭବ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବି ବୁଲିବେ
  • ||
  • ହରିୟାଣାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ, ୨୪ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥମିବ ୫ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର, ସୋମବାର ୪୯ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ
  • ||
  • IPL 2024: ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀରେ ଆରସିବିକୁ ଭେଟିବ ସିଏସ୍‌କେ, ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ରୁ ବଢ଼ିବ ତାତିି, ୨୦ରୁ କଲବଲ କରିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ: ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

କଂଗ୍ରେସକୁ ଭଲ ଲାଗୁନି ଦେଶର ପ୍ରଗତି, ବେଲଗାଭିରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ ପିଏମ ମୋଦୀ…

Image Courtesy: tv9hindi

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ହେତୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଲଗାତାର ଭାବେ ବିଶାଳ ସମାବେଶ ଓ ସାଧାରଣ ସଭା କରୁଛନ୍ତି। ରବିବାର ଦିନ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ବେଲାଗାଭିରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଏକ ବିଶାଳ ଜନସଭାକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ କଂଗ୍ରେସ ଏବଂ ବିରୋଧୀ ଦଳ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବିକଶିତ ଭାରତର ମୂଳଦୁଆକୁ ମଜବୁତ କରିବାକୁ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଭୋଟ୍ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଛତ୍ରପତି ଶିବାଜୀ ମହାରାଜଙ୍କୁ ବିଶ୍ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକ, ଆମେ ସମସ୍ତେ ଭଗବାନ ବଶ୍ୱେସରାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ଲୋକ।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଛତ୍ରପତି ଶିବାଜୀ ମହାରାଜ ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଭାରତ ଗଠନ ପାଇଁ ସାରା ଜୀବନ ସଂଘର୍ଷ କରିଥିଲେ । ଭଗବାନ ବଶ୍ୱେସରା ଅନୁଭବ ମଣ୍ଡପମଙ୍କ ଠାରୁ ଗଣତନ୍ତ୍ରର ରାସ୍ତା ଦେଖାଇଲେ । ଦଶ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୋଇଛି । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ କଂଗ୍ରେସ ଦେଶର ସ୍ୱାର୍ଥଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଛି, ଏହା ପରିବାରର ସ୍ୱାର୍ଥରେ ଏତେ ଜଡିତ ଯେ ଦେଶର ସଫଳତାକୁ ସେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ । କଂଗ୍ରେସ HAL ବିଷୟରେ ଅନେକ ମିଥ୍ୟା ପ୍ରଚାର କରୁଛି । କଂଗ୍ରେସ ମଧ୍ୟ କରୋନା ଅବଧିରେ ମେଡ୍ ଇନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଟିକାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲା, କଂଗ୍ରେସ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛି ଯେ ଏହା ହେଉଛି ବିଜେପି ଟିକା । 

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଇଭିଏମ୍ ବାହାନା କରି ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଭାରତର ଗଣତନ୍ତ୍ରକୁ ବଦନାମ କରିବାକୁ କଂଗ୍ରେସ ଚେଷ୍ଟା କରିଛି । ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସମଗ୍ର ଗୋଷ୍ଠୀକୁ ଏପରି ଶକ୍ତ ଚାପୁଡ଼ା ଦେଇଛନ୍ତି। ପ୍ରଶ୍ନ ହେଉଛି, ଦେଶ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ଜିନିଷ ଉପରେ ମିଥ୍ୟା ପ୍ରଚାର କରି କଂଗ୍ରେସ ଲୋକଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ କାହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ କରୁଛି ? କଂଗ୍ରେସ ନେତାମାନେ ଇଭିଏମ୍ ଉପରେ ମିଛ କହିଛନ୍ତି ଏବଂ ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟେକ ନାଗରିକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଭଳି ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ମିଥ୍ୟା କହିବା ଦ୍ୱାରା ସେମାନେ ଦେଶର ଗଣତନ୍ତ୍ରକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଛନ୍ତି। 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.