ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍‌ରିଓ୍ବାଲ୍‌ଙ୍କୁ ଆଶ୍ୱସ୍ତି , ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ ପ୍ରଦାନ କଲେ ସୁପ୍ରମିକୋର୍ଟ
  • ||
  • ହେରାପଞ୍ଚମୀରେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପରିବେଶ: ନନ୍ଦିଘୋଷ ଭାଙ୍ଗିଲେ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ, ଆଜ୍ଞାମାଳ ପାଇ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରକୁ ବାହୁଡ଼ିଲେ
  • ||
  • ପିଠିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଯୋଗୁଁ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେଲେ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜନାଥ ସିଂ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ମଦନୀତି ସହ ମନି ଲଣ୍ଡରିଂ ମାମଲା, କେଜ୍‌ରିୱାଲଙ୍କ ପିଟିସନ ଉପରେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣି
  • ||
  • ଆଗ ପଛ ହୋଇ ଆସିପାରେ ଦୁଇଟି ଲଘୁଚାପ: ୧୩ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା, ଦକ୍ଷିଣରେ ପ୍ରବଳ ଛେଚିବ
  • ||

୨୭ବର୍ଷ ପରେ ସେନା ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ସନ୍ନି ଦେଓଲ,'ବର୍ଡର ୨'ର ଘୋଷଣା

ମୁମ୍ବାଇ,୧୩/୬: ଆସୁଛି ଫିଲ୍ନ 'ବର୍ଡର'ର ସିକ୍ୱେଲ 'ବର୍ଡର 2' । ୧୯୯୭ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ଫିଲ୍ମ 'ବର୍ଡର' ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନକୁ ଛୁଇଁଥିବା ବେଳେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ସ୍ବିକେଲ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏନେଇ  ନିର୍ମାତା 'ବର୍ଡର ୨' ଆସୁଥିବା ନେଇ ଆଜି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମର ସିକ୍ୱେଲ ସହ ସନ୍ନି ଦେଓଲ ପୁଣିଥରେ ବଡ ପରଦାରେ ନଜର ଆସିବେ । ତେବେ 'ବର୍ଡର'ର ୨୭ ବର୍ଷ ପୂର୍ତ୍ତି ଅବସରରେ ସନ୍ନି ଦେଓଲ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି 'ବର୍ଡର ୨' ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓରେ, ଅଭିନେତାଙ୍କ ସ୍ୱର ଶୁଣାଯାଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଶୁଣିବାକୁ ପାଇଛନ୍ତି ଯେ ୨୭ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଜଣେ ସୈନିକ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ ଯେ ସେ ଫେରି ଆସିବେ । ସମାନ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପୂରଣ କରିବାକୁ ପୁଣିଥରେ ଭାରତମାତାଙ୍କୁ ସଲାମ କରିବାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ।

'ବର୍ଡର 2' ଭୂଷଣ କୁମାର, କୃଷ୍ଣ କୁମାର, ଜେପି ଦତ୍ତା ଏବଂ ନିଧି ଦତ୍ତ ନିର୍ମାଣ କରୁଛନ୍ତି । ଅନୁରାଗ ସିଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ବର୍ଡର ୨ରେ ଅନୁ ମଲିକ ଏବଂ ମିଥୁନଙ୍କ ସଙ୍ଗୀତ ରହିବ । ଜାଭେଦ ଅଖତର ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଗୀତଗୁଡ଼ିକର ଲିରିକ୍ସ ଲେଖୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାକୁ ସୋନୁ ନିଗମ ଗାଇବେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଷ୍ଟାର କାଷ୍ଟ ବିଷୟରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇନାହିଁ । ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମର ଷ୍ଟାର କାଷ୍ଟ ବିଷୟରେ ଖବର ଆସିଥିଲା ଯେ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା ମଧ୍ୟ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିପାରନ୍ତି। ଯଦି ରିପୋର୍ଟକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ତେବେ ଅକ୍ଟୋବର ୨ ରୁ 'ବର୍ଡର ୨' ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ୨୦୨୬ ମସିହାରେ ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି। 


  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Rath Yatra

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.