ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟ ବଜେଟ୍ ଉପସ୍ଥାପିତ, ଧାନ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୩୧ ଶହ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ୨୬ରେ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ଉତ୍ସବ: ଅଷ୍ଟ୍ରେର୍ଲିଜ ପୋଲରୁ ଆରମ୍ଭ, ଆଇଫିଲ୍‌ ଟାୱାରରେ ଶେଷ
  • ||
  • ମୋହନ ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବଜେଟ୍, ୨୦୨୪-୨୫ ପାଇଁ ଆସିବ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ବଜେଟ୍ ଅପରାହ୍ନ ୫ଟା ଉପସ୍ଥାପନ
  • ||
  • ଆସନ୍ତା ୨୭ରେ ଲଘୁଚାପ, ୨୯ ଯାଏ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା: ଆଜି ତିନି ଜିଲ୍ଲାକୁ ଆଲର୍ଟ ଜାରି
  • ||

ମନଲାଖି ଝିଅକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଆଶା କରି ପୂଜା କରୁଥିଲା, ମନୋକାମନା ପୂରଣ ନହେବାରୁ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି କଲା ଶିବଲିଙ୍ଗ

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୬/୯: କୌଶାମ୍ବୀ ଜିଲ୍ଲାର ମହେୱାଘାଟ ଅଞ୍ଚଳରେ ନିଜ ବିବାହ ମନୋକାମନା ପୁରା ନହେବାରୁ ଜଣେ ଯୁବକ ମନ୍ଦିରରୁ ଶିବଲିଙ୍ଗ ଚୋରି କରିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରି ଶିବଲିଙ୍ଗକୁ ମନ୍ଦିରରେ ପୁଣି ସ୍ଥାପିତ କରିଛି । ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଅଭିଷେକ କୁମାର ବୁଧବାର ଜଣାଇଛି କି ମହେୱାଘାଟ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ କୁମ୍ହିୟାବା ଗାଁର ଛୋଟୁକୁ ଏକ ସ୍ଥାନୀୟ ମନ୍ଦିରରେ ଶିବଲିଙ୍ଗ ଚୋରି କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ପୋଲିସ ଶିବଲିଙ୍ଗ ଜବତ କରି ପୁଣି ମନ୍ଦିରରେ ସ୍ଥାପନ କରିଛି । 

ପୋଲିସ ଜଣାଇଛି କି ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧ ତାରିଖରେ କିଛି ଲୋକ ମନ୍ଦିରରେ ପୁଜା କରିବାକୁ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଦେଖିଲେ କି ଶିବଲିଙ୍ଗ ନାହିଁ । ସୂଚନା ମିଳିବା ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ସନ୍ଦେହ ଆଧାରରେ ୩ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଛୋଟୁକୁ ଧରିଥିଲା । ପଚରାଉଚରା ପରେ ସବୁ ଜଣାପଡିଯାଇଥିଲା । 

ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଛୋଟୁ ନିଜ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟ ଝିଅକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ରାଜିହେଲେନି । ଏଥିରେ ଛୋଟୁ ଶ୍ରାବଣ ମାସରେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ମନ୍ଦିରରେ ପୂଜା କରି ବିବାହ ପାଇଁ ମାନସିକ କରିଥିଲା । ଗାଁ ଲୋକଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ସେ ବିଧି ବିଧାନ ଅନୁସାରେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ପୂଜା କରୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ମନୋକାମନା ପୂରଣ ନହେବାରୁ ସେ ମୂର୍ତ୍ତି ଚୋରି କରିଥିଲା ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.