ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖଣ୍ଡପଡ଼ା: ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ
  • ||
  • ଯଜ୍ଞର ପ୍ରସାଦ ଖାଇ ୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଲୋକ ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି, ଖଲ୍ଲିକୋଟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଶନିବାରଠୁ ପିଜି ନାମଲେଖା ଆବେଦନ, ୨୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ଆଡମିଟ୍‌ କାର୍ଡ, ଜୁଲାଇ ୩ରୁ ୧୪ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା-ନିମାପଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ନିର୍ମାଣସ୍ଥଳରେ ମୁଗୁର ଓ ନିହଣ ଶବ୍ଦର କମ୍ପନ, ଚାଲିଛି ତୁମ୍ବରେ ବିନ୍ଧ ଖୋଦେଇ
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର: ଆଜି ଅଶ୍ୱିନୀ, ହେମାମାଳିନୀ ଓ ତୋମାରଙ୍କ କରିବେ ପ୍ରଚାର, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଭୂପେନ୍ଦ୍ର, ଅନୁଭବ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବି ବୁଲିବେ
  • ||
  • ହରିୟାଣାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ, ୨୪ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥମିବ ୫ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର, ସୋମବାର ୪୯ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ
  • ||
  • IPL 2024: ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀରେ ଆରସିବିକୁ ଭେଟିବ ସିଏସ୍‌କେ, ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ରୁ ବଢ଼ିବ ତାତିି, ୨୦ରୁ କଲବଲ କରିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ: ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ପିଭିଆର ପ୍ରଥମେ ବନ୍ଦ କଲା ୮୫ ଏବେ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ୭୦ଥିଏଟର୍ସ, ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ କ’ଣ ?

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୬/୫ : ଇଣ୍ଡିଆନ ମଲ୍ଟିପ୍ଲେକ୍ସ ଚେନ ପିଭିଆର ଆଇନକ୍ସ ଲିମିଟେଡ ଭଳି ପିଭିଆର ସିନେମା ହଲ୍ ଭାବରେ ବି ପରିଚିତ । ସେ ନୂଆ ଆର୍ଥିକ ବର୍ଷରେ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି। ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆଧାରରେ ପିଭିଆର ୭୦ସ୍କ୍ରିନ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଆପଣ ଭାବୁଛନ୍ତି କି କମ୍ପାନୀ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ଛୋଟ କରୁଛି । ପ୍ରକାଶ ଯେ, ପ୍ରକୃତରେ କମ୍ପାନୀ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି କମ୍ପାନୀର ରେଭିନ୍ୟୁ ବଢାଇବା ଲାଗି କରିଛି ।

ପିଭିଆର ନା କେବଳ ୭୦ମଲ୍ଟିପ୍ଲେକ୍ସ ବନ୍ଦ କରିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି, କିନ୍ତୁ ଏହାସହ ୧୨୦ନୂଆ ମଲ୍ଟିପ୍ଲେକ୍ସ ଖୋଲିବାକୁ ବି ପ୍ଲାନିଂ କରିଛି । ଏହି ପ୍ଲାନିଂ ମାଧ୍ୟମରେ କମ୍ପାନୀ ସାଉଥ ଇଣ୍ଡିଆରେ ନିଜର ଉପସ୍ଥିତି ଜାହିର କରିବା ଲାଗି ଉତ୍ସୁକତା ଦେଖାଉଛି ।

ମିଣ୍ଟ ମୁତାବକ, ପ୍ରକୃତରେ କମ୍ପାନୀ ନିଜ ଆର୍ଥିକ ବର୍ଷରେ ୨୦୨୩-୨୪ର ରିପୋର୍ଟ ଜାରି କରିଛି । ଯେଉଁଥିରେ କମ୍ପାନୀ ମୋଟ ୧୩୦କୋଟି ଟଙ୍କାର କ୍ଷତି ହୋଇଛି । ଏହାପରେ କମ୍ପାନୀ ନୂଆ ଷ୍ଟ୍ରାଟେଜୀ ଫଲୋ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି।  ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ ସେହି ଥିଏଟର୍ସକୁ ବନ୍ଦ କରିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି ଯାହାର ପରଫର୍ମାନ୍ସ ବହୁତ ଖରାପ ରହିଛି ।

କରୋନା ପୂର୍ବରୁ ଓ୍ବେବ ଆସିବା ପରେ ଏବଂ ଲକଡାଉନ କାରଣରୁ ଲୋକଙ୍କ ଥିଏଟର୍ସ ଯିବା ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏଭଳି ସ୍ଥଳେ ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ୍ସ ଲୋକମାନଙ୍କ ଲାଗି ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟର ଏକ ମଜବୁତ ମାଧ୍ୟମ ପାଲଟିଗଲା । ଏହାର କ୍ଷତି ପିଭିଆରକୁ ବି ହୋଇଛି । କିନ୍ତୁ ଏଥିରୁ ବାହାରିବା ଲାଗି ପିଭିଆର ଏବେ ଏକ ନୂଆ ପ୍ଲାନ କରିଛି । କମ୍ପାନୀ ତରଫରୁ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇଥିବା ବୟାନ ଅନୁଯାୟୀ କମ୍ପାନୀ ସାଉଥ ଇଣ୍ଡିଆରେ ୧୨୦ନୂଆ ଥିଏଟର୍ସ ଖୋଲିବାକୁ ବି ପ୍ଲାନିଂ କରୁଛି । 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.