ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୀଳଗିରିରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଅଶ୍ୱିନୀ ବୈଷ୍ଣବଙ୍କ ମାରାଥନ ପ୍ରଚାର
  • ||
  • ଚିଲିକାରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ, ପୁରୀ ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଭୋଟ୍ ଅପିଲ୍ କଲେ
  • ||
  • ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ମୁଖ୍ୟ କୋଚ୍‌ ରେସ୍, ମାହେଲା ଜୟବର୍ଦ୍ଧନେଙ୍କୁ ବିସିସିଆଇର ପ୍ରସ୍ତାବ
  • ||
  • ଜୁଲାଇ ୪ରେ ବ୍ରିଟେନରେ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ, ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରେ ଭଙ୍ଗ ହେବ ସଂସଦ
  • ||
  • ଷଷ୍ଠ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ କାଉଣ୍ଟଡାଉନ୍ ଆରମ୍ଭ: ଗୁରୁବର ସନ୍ଧ୍ୟା ସରିବ ପ୍ରଚାର, ଶନିବାର ୫୮ ଆସନରେ ମତଦାନ
  • ||
  • କଣାସରେ ଘର ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା ଟ୍ରାକ୍ଟର, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ଚାଳକଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମେ’ ୨୯ରେ ପୁଣି ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ମୋଦି, ୨୬ରେଭଦ୍ରକରେ ଭୋଟ୍‌ ମାଗିବେ ରାହୁଲ, ବାଲେଶ୍ୱରକୁ ଖଡ୍‌ଗେ
  • ||
  • ରଥ ଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ରଥ ଗୁଜରେ ନୃସିଂହ ମୁଖ ଅଙ୍କନ, ରୂପକାରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାରମ୍ଭ, ଅର ଅନୁକୂଳ କଲେ ବିଶ୍ୱକର୍ମା
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସରିବ ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଭୋଟ୍‌ ପ୍ରଚାର, ଶନିବାର ୬ ଲୋକସଭା, ୪୨ ବିଧାନସଭାରେ ଭୋଟ୍‌
  • ||
  • ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଲଘୁଚାପ ସକ୍ରିୟ: ୨୪ ସୁଦ୍ଧା ଅବପାତ, ୨୫ରେ ଗଭୀର ଅବପାତ ସମ୍ଭାବନା, ଭଦ୍ରକ ଏବଂ ବାଲେଶ୍ୱରରେ ବର୍ଷିବ
  • ||

ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ମେସେଜ୍‌ କଲେ ବିଗିଡ଼ିପାରେ ସଂପର୍କ, କରନ୍ତୁନି ଏସବୁ ଭୁଲ୍‌

Image Courtesy: indiafilings

ଭୁବନେଶ୍ବର:  ପୁଅ-ଝିଅ ନୂଆ ନୂଆ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବହୁତ ବଢ଼ିଯାଏ । ମେସେଜ୍‌ କରିବା ସହ ପରଷ୍ପରର ହାଲଚାଲ ବୁଝିବା ପାଇଁ ଉଭୟ ପୁଅ ଓ ଝିଅ ତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ରିଲେଶନସିପ୍‌ ଆରମ୍ଭରୁ କେତେକ ଦିଗ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଜରୁରି। ପ୍ରଥମରୁ ଅତ୍ୟଧିକ ମେସେଜ୍‌ କରିବା ଦ୍ବାରା ସଂପର୍କ ବିଗିଡ଼ିବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ପ୍ରେମ ଖୋଜୁଥିବା ଏବଂ ପ୍ରମେକୁ ଦୀର୍ଘସ୍ଥାୟୀ କରିବା ଲାଗି ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଲାଗି ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ଜରୁରି ବୋଲି ବିଶେଷଜ୍ଞ ମତ ଦେଇଛନ୍ତି । ଡେଟିଂ କରିବାର ଅର୍ଥ ଏହା ନୁହେଁ ଯେ, ସାମ୍ନା ବାଲା ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ରହିବେ। ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଯୋଗୁଁ ସାଥିରେ ରହିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥାନ୍ତି । ତେବେ ଏଭଳି ସମୟରେ ନିଜର ଖୁସି ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଟେକ୍ସଟ୍‌ କରି ହଇରାଣ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ । ପ୍ରେମିକ ହୁଅନ୍ତୁ ବା ପ୍ରେମିକା ପରଷ୍ପରକୁ ଭାବିଚିନ୍ତି ମେସେଜ୍‌ କରିବା ଦରକାର। 

 ବାରମ୍ବାର ମେସେଜ୍‌ କଲେ କ’ଣ ହେବ ?

୧. ପାର୍ଟନରକୁ ବାରମ୍ବାର ମେସେଜ କରିବାରୁ ବିରତ ରୁହନ୍ତୁ । କାରଣ ଏଭଳି କଲେ ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କୁ ଆପଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ମନେ ହେବ । କୌଣସି କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଯାଇ ବାରମ୍ବାର ମେସେଜ୍‌ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ।

୨.  ଯଦିଓ ସାଥିଙ୍କ କଥା ମନେ ପଡ଼ୁଛି ବା ସେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ଜାଣିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁା ଥାଏ କିନ୍ତୁ ଏହାର ଅର୍ଥ ନୁହେଁ ବାରମ୍ବାର ମେସେଜ କରି ବିରକ୍ତ କରିବେ । ପ୍ରେମ ଏବଂ ଚିନ୍ତାକୁ ଭାବିଚିନ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ।

୩. ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଆପଣଙ୍କ ମେସେଜର ରିପ୍ଲାଏ ଦେଇନାହାନ୍ତି ତେବେ ଏନେଇ ତୁରନ୍ତ କୌଣସ ଭାବନା ମନ ଭିତରକୁ ଆଣନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଅନେକ ଲୋକ ଟେକ୍ସଟ୍‌ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁନଥିବା ବେଳେ କେହି କେହି ବିଳମ୍ବରେ ମେସେଜର ରିପ୍ଲାଏ କରନ୍ତି । ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ବାରମ୍ବାର ମେସେଜ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ । 

୪. ଏଭଳି ହୋଇପାରେ ଯେ, ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ଥ ଥିବା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କ ମେସେଜ୍‌ର ରିପ୍ଲାଏ କରିପାରି ନାହାନ୍ତି । ତେଣୁ ପାର୍ଟନରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଜରୁରି ।

୫. ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ମେସେଜ ସତରେ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ତେବେ ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ଆପଣ କଲ୍‌ କରିଦେବା ଉଚିତ ହେବ । କଲ କରିବା ଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଆପଣଙ୍କ ମେସେଜର ଗୁରୁତ୍ବ ବୁଝିପାରିବେ ଏବଂ ହୁଏତ ତୁରନ୍ତ ରିପ୍ଲାଏ ଦେଇପାରନ୍ତି ।

  • lifestyle
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.