ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖଣ୍ଡପଡ଼ା: ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ
  • ||
  • ଯଜ୍ଞର ପ୍ରସାଦ ଖାଇ ୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଲୋକ ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି, ଖଲ୍ଲିକୋଟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଶନିବାରଠୁ ପିଜି ନାମଲେଖା ଆବେଦନ, ୨୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ଆଡମିଟ୍‌ କାର୍ଡ, ଜୁଲାଇ ୩ରୁ ୧୪ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା-ନିମାପଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ନିର୍ମାଣସ୍ଥଳରେ ମୁଗୁର ଓ ନିହଣ ଶବ୍ଦର କମ୍ପନ, ଚାଲିଛି ତୁମ୍ବରେ ବିନ୍ଧ ଖୋଦେଇ
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର: ଆଜି ଅଶ୍ୱିନୀ, ହେମାମାଳିନୀ ଓ ତୋମାରଙ୍କ କରିବେ ପ୍ରଚାର, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଭୂପେନ୍ଦ୍ର, ଅନୁଭବ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବି ବୁଲିବେ
  • ||
  • ହରିୟାଣାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ, ୨୪ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥମିବ ୫ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର, ସୋମବାର ୪୯ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ
  • ||
  • IPL 2024: ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀରେ ଆରସିବିକୁ ଭେଟିବ ସିଏସ୍‌କେ, ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ରୁ ବଢ଼ିବ ତାତିି, ୨୦ରୁ କଲବଲ କରିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ: ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

୨ ଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧରି ଉଡାଣ ଭରିଥିବା ଜାପାନ ବିମାନରୁ ହଠାତ୍ ବାହାରିଲା ଧୂଆଁ, ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆତଙ୍କ...

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଜାପାନରେ ୨ ଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧରି ଉଡାଣ ଭରିଥିବା ଏକ ବିମାନରେ ଅଚାନକ ଧୂଆଁ ବାହାରିଥିଲା। ବିମାନରୁ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିବା ଦେଖି ପାଇଲଟଙ୍କ ସମେତ କ୍ରୁ ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ଯାତୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳିଯାଇଥିଲା। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ବୁଧବାର ଦିନ ଅଲ୍ ନିପନ୍ ଏୟାରୱେଜ୍ (ANA) ର ଏକ ବିମାନ ଉଡାଣ ସମୟରେ ଧୂଆଁ ନିର୍ଗତ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହା ପରେ ଏହା ଉତ୍ତର ଜାପାନର ସିନ୍ ଚିତୋ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ନିରାପଦରେ ଅବତରଣ କରିଥିଲା। ସରକାରୀ ପ୍ରସାରଣକାରୀ NHK ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । 

ଜରୁରୀ ଅବତରଣ ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖୁସିର ଲହରୀ ଖେଳି ଯାଇଥିଲା। ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ମଝି ଆକାଶରେ ଭୟର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ସମସ୍ତ ଯାତ୍ରୀ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ । ସମସ୍ତେ ନିଜ ଜୀବନ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପ୍ରମାଦ ଗଣିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । NHK କହିଛି ଯେ ଟୋକିଓରୁ ANA ବିମାନରେ ପ୍ରାୟ ୨ ଶହ ଲୋକ ଥିଲେ ଏବଂ ଏଥିରେ କାହାର କିଛି କ୍ଷୟକ୍ଷତି ହୋଇନାହିଁ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଇଞ୍ଜିନ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲାବିମାନର ପକ୍ଷୀ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଆସୁଥିବା ଧୂଆଁ କମିଗଲା।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଜାନୁଆରୀରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ବିମାନରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିଲା । ଏହି ଘଟଣା ରାଜଧାନୀ ଟୋକିଓର ହାନେଡା ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଘଟିଥିଲା । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଜାପାନ ଏୟାରଲାଇନ୍ସ (JAL) ର ଏକ ବିମାନ ଏବଂ ତଟରକ୍ଷୀ ବାହିନୀର ବିମାନ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ନିଆଁ ଲାଗି ଯାଇଥିଲା । JAL ବିମାନରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ୩୭୯ ଯାତ୍ରୀ ଏବଂ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇ ଜୀବନ ବଞ୍ଚା ଯାଇଥିଲା । ତଟରକ୍ଷୀ ବାହିନୀ ବିମାନର ପାଇଲଟ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଜଣ କ୍ରୁ ମେମ୍ବରଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.